SHOP NU! New arrivals

Voorheen vanbommelschoenen.be

Floris van Bommel 10876/05

Cognac leren Floris van Bommel 10876/05 veterboot.

Niet op voorraad

Cognac leren Floris van Bommel 10876/05 veterboot. Deze Floris van Bommel veterboot is uitgevoerd in cognac gladleer met donker bruine accenten en een suède hielcap. De neus van de boot heeft een ronde vorm. De voering en het voetbed zijn geheel van leer.Daarnaast heeft de Floris van Bommel veterboot een rubberen blauwe loopzool.

Om uw outfit compleet te maken is er bij deze cognac leren Floris van Bommel 10876/05 veterboot een bijpassende Floris van Bommel riem verkrijgbaar model 75148/08. De riem die is afgebeeld op de foto is apart verkrijgbaar.

Floris van Bommel is één van de bekendste Nederlandse schoenmerken. Alle Floris van Bommel schoenen worden ontworpen door Floris van Bommel zelf en gemaakt van hoogwaardige kwaliteit materialen in de schoenfabriek in Moergestel. 


Specificaties
Model 10876/05
Kleur Cognac
Wijdte G
Serienummer 1910.25.0046
Subcategorie Bootie