Vier alvast dierendag met deze diervriendelijke prints
Het is maandag dierendag, hét moment dat we onze trouwe viervoeters (en andere huisdieren) in het zonnetje zetten. Floris van Bommel haalt veel inspiratie uit het dierenrijk voor zijn bijzondere collecties. Uiteraard gaat het hier om diervriendelijke prints, dus u kan weer rustig ademhalen. In deze blog leest u over drie toffe schoenen van de Floris van Bommel collectie waar gebruik is gemaakt van een bijzondere dierenprint.
Een statement hak
Ten eerste de suède Floris van Bommel 85689/00 van de Katja Schuurman collectie. De hak bestaat uit prachtige metallic pasteltinten en bevat een slangenprint. Vindt u de hak wel heel erg mooi? Er is ook een model (Floris van Bommel 85689/04) beschikbaar dat helemaal uitgevoerd is in deze print.
Mix & Match snake print
De Floris van Bommel 18359/05 is een bronskleurige metallic leren schoen met slangenprint. Deze schoenen vallen breed uit, omdat ze geproduceerd zijn in een H-leest. Combineer samen met een mooi pak voor een stijlvol resultaat. Deze schoenen staan echter ook erg leuk met een casual pantalon. Maak het vervolgens af met de bijpassende riem.
Cheetah laarsjes
Op zoek naar een stijlvol laarsje met pit? Dan bent u bij de Floris van Bommel 85680/02 aan het juiste adres. Deze donkerblauwe enkellaarsjes hebben wederom een metallic finish. In het leer zit een subtiele reptielprint. In bepaald licht kunt u echter ook een soort cheetah patroon vinden op de laarsjes. Als u op zoek bent naar een apart laarsje zal u uw hart zeker ophalen aan dit unieke ontwerp.