279,95

Wegens drukte bij PostNL kunnen de zendingen vanaf vrijdag 10-01 vertraging hebben. Excuses voor het ongemak. 

 

Shop solden!

Toral

Sonia Negro
279,95
Nieuw

Zwart leren Toral Sonia Negro dames chelsea enkellaars met studs.

Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Toral dames chelsea enkellaars is uitgevoerd in zwart leer met elastieken inzetten , western accenten en studs. De voering en het vaste voetbed zijn van leer met een contrefort voor extra draagcomfort. De enkellaars heeft een rubberen loopzool met een hakhoogte van 3 cm. Deze Toral Sonia Negro heeft een normale pasvorm.

Onderhoudstip: spray deze Toral schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het Spaanse schoenenmerk Toral staat bekend om haar schoenencollectie met een unieke twist. Gedurfde ontwerpen, verrassende combinaties en bijzondere afwerking zijn de kenmerken van een Toral schoen. Deze schoenen van Toral hebben, zoals alle schoenen die gemaakt worden in de Spaanse fabrieken, een strenge kwaliteitscontrole gehad. Toral staat bekend om haar grote assortiment aan laarzen en western/ cowboylaarzen, maar ook sneakers, slippers en enkellaarsjes maken deel uit van de Toral collectie.

Materiaal: Leer
Model: Sonia Negro
Kleur: Zwart
Serienummer: 2820.10.0037
Subcategorie: Enkellaarsjes

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp