179,95

Toral

Tatum Diamant lux
179,95
Nieuw

Grijs leren Toral Tatum Diamant Lux dames slingback pump met slangenprint.

Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Toral dames slingback pump/ sandaal is uitgevoerd in grijs leer met slangenprint. De voering en het vaste voetbed zijn van leer. De pump heeft een rubberen loopzool. Deze Toral Tatum Diamant Lux heeft een normale pasvorm.

Onderhoudstip: spray deze Toral schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het Spaanse schoenenmerk Toral staat bekend om haar schoenencollectie met een unieke twist. Gedurfde ontwerpen, verrassende combinaties en bijzondere afwerking zijn de kenmerken van een Toral schoen. Deze schoenen van Toral hebben, zoals alle schoenen die gemaakt worden in de Spaanse fabrieken, een strenge kwaliteitscontrole gehad. Toral staat bekend om haar grote assortiment aan laarzen en western/ cowboylaarzen, maar ook sneakers, slippers en enkellaarsjes maken deel uit van de Toral collectie.

Materiaal: Print/Grain Leer
Model: Tatum Diamant lux
Kleur: Grijs
Serienummer: 2710.70.0006
Subcategorie: Pump

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp