149,95
74,95

Shop New Arrivals!

Pedro Miralles

24296 napalak negro
149,95
74,95

Zwarte lakleren Pedro Miralles 24296 Napalak negro dames instapper.

Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Zwarte Pedro Miralles 24296 Napalak negro instapper/ mocassin. Deze Pedro Miralles instapper is uitgevoerd in zwart lakleer met een metalen detail. De voering en het vaste voetbed zijn van leer met een suède contrefort voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze instapper een rubberen loopzool met een hak van 3 cm hoog. De pasvorm van deze Pedro Miralles 24296 Napalak negro instapper valt normaal uit.

Onderhoudstip: spray deze Pedro Miralles schoenen regelmatig in met de Collonil Lack Mousse, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het Spaanse merk Pedro Miralles staat sinds 1959 bekend om haar collecties damesschoenen geïnspireerd op de stijlvolle Spaanse vrouw. Vooral de loafers/ instappers, enkellaarsjes, muiltjes en (slingback) sandalen zijn erg populair van het schoenenmerk. Maar ook naar de chelsea boots van het zustermerk ‘Weekend’ is veel vraag.

Materiaal: Lak Leer
Model: 24296 napalak negro
Kleur: Zwart
Serienummer: 2120.10.0011
Subcategorie: Instapper

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp