99,95
49,95

Shop New Arrivals!

Kanna

20053 Negro
99,95
49,95

Zwarte Kanna 20053 Negro dames espadrille met sleehak.

Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Kanna dames sandaal is uitgevoerd in zwart suède met een beige elastiek kruisband. De voering en het voetbed zijn van leer. Daarnaast heeft deze sandaal een rubberen zool met een sleehak van 7 cm. De pasvorm van deze Kanna 20053 Negro valt normaal uit. 

Onderhoudstip: spray deze Kanna schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het schoenenmerk Kanna is in 1985 opgericht in Spanje. De traditioneel Spaanse afwerking en de uitmuntende kwaliteit van de schoenen zijn kenmerkend voor de collecties van dit Spaanse modehuis. Het merk staat voornamelijk bekend om haar uitgebreide collectie aan espadrilles, slippers en sandalen met sleehak. Het bovenwerk van de schoenen worden met 100% handwerk genaaid aan de zool en er wordt hoofdzakelijk gebruiken gemaakt van materialen zoals jutevezels, katoen, canvas en linnen.

Materiaal: Suède
Model: 20053 Negro
Kleur: Zwart
Serienummer: 2066.10.0023
Subcategorie: Espadrille

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp