Floris van Bommel Vinni 05.33
Deze Floris van Bommel dames sneaker is uitgevoerd in wit leer met reliëf en een wit lakleren hielstuk. De voering en het uitneembare voetbed zijn geheel van leer met een contrefort van suède voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze sneaker een verhoogde rubberen ‘Vinni’ loopzool. Deze Floris van Bommel Vinni 05.33 sneaker heeft een G- leest en heeft daardoor een normale pasvorm.
Artikelnummer: SFW-10059-60-06
Onderhoudstip: Spray deze Floris van Bommel schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro spray, een vocht- en vuilafstotende spray.
Al sinds 1734 worden er in de schoenfabriek van Van Bommel luxe heren- en damesschoenen gemaakt, die tegenwoordig tot één van de bekendere schoenmerken van Nederland behoren. Alle Floris van Bommel schoenen worden ontworpen door het creatieve brein achter dit merk, Floris van Bommel zelf. Vervolgens worden de schoenen gemaakt van hoogwaardige kwaliteitsmaterialen, net als het eeuwenoude klassieke herenmerk ‘Van Bommel’.
Materiaal | Leer |
---|---|
Model | Vinni 05.33 |
Kleur | Wit |
Wijdte | G |
Serienummer | 2002.80.0563 |
Subcategorie | Sneaker |