
Premiata
- 4.81/5 door meer dan 2100 klanten
- Gratis retourneren
- Achteraf betalen met Riverty
- 21 dagen bedenktijd
- Gratis verzenden boven €50,-*
Beige Premiata Layla Var 6042 sneaker. Deze sneaker is uitgevoerd in beige suède in combinatie met beige en zwart textiel. De voering en het uitneembare voetbed zijn volledig van leer met een contrefort voor extra draagcomfort. De sneaker heeft een rubberen loopzool. Deze Premiata Layla Var 6042 sneaker heeft een normale pasvorm.
Premiata is een Italiaans schoenenmerk met al meer dan 130 jaar ervaring. Het merk is sinds 1991 gespecialiseerd in het maken van sneakers. Ze houden zich niet graag aan de moderegels, waardoor er ieder seizoen een verrassende collectie ontstaat.
Onderhoudstip: U kunt deze Premiata schoenen het beste onderhouden door ze regelmatig te impregneren met de Collonil Carbon Pro spray, een water- en vuilafstotende spray.
Materiaal: | Combi Materialen |
---|---|
Model: | Layla Var 6042 |
Kleur: | Beige |
Serienummer: | 2002.60.0212 |
Subcategorie: | Sneaker |