269,95

Shop solden!

Premiata

Moerun-D 6990
269,95
Nieuw

Beige combi Premiata Moerun-D 6990 dames sneaker.

Kleur: Beige
Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Premiata dames sneaker is uitgevoerd in beige suède in combinatie met beige textiel, lichtblauwe accenten en een blauw metallic leren hielstuk. De voering en het uitneembare voetbed zijn van leer met een contrefort voor extra draagcomfort. De sneaker heeft een rubberen loopzool. Deze Premiata Moerun-D 6990 heeft een normale pasvorm.

Onderhoudstip: spray deze Premiata schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het bekende Italiaanse schoenenmerk bestaat al sinds 1885 en in opgericht in Montegranaro. Sinds 1991 heeft het merk wereldwijd een naam gekregen. Er zitten inmiddels dus al heel wat jaren aan ervaring, vakmanschap en kwaliteit in de schoenen van dit sportieve merk! Premiata gaat mee met de nieuwste trends en is continu bezig te vernieuwen en te verbeteren binnen hun merk. Alleen zal de Made in Italy instelling nooit veranderen. Premiata produceert schoenen, voornamelijk sneakers, voor zowel heren als dames.

Materiaal: Combi Materialen
Model: Moerun-D 6990
Kleur: Beige
Serienummer: 2002.60.0323
Subcategorie: Sneaker

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp