
Floris van Bommel
Blauw suède ‘De Scooper 02.06’ Floris van Bommel SFM-50108 41-01 half hoge heren bootie.
- 4.81/5 door meer dan 2100 klanten
- Gratis retourneren
- Achteraf betalen met Riverty
- 21 dagen bedenktijd
- Gratis verzenden boven €50,-*
Blauwe Floris van Bommel SFM-50108 41-01 bootie. Deze Floris van Bommel bootie is uitgevoerd in blauw suède. De voering en het uitneembare voetbed zijn geheel van leer met een contrefort voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze bootie een rubberen ‘De Scooper’ loopzool. Deze Floris van Bommel De Scooper 02.06 bootie heeft een H- leest en is daardoor geschikt voor een bredere voet.
Floris van Bommel is één van de bekendste Nederlandse schoenmerken. Alle Floris van Bommel schoenen worden ontworpen door Floris van Bommel zelf en gemaakt van hoogwaardige kwaliteit materialen.
Onderhoudstip: Spray deze Floris van Bommel schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro spray, een vocht- en vuilafstotende spray.
Materiaal: | Suède |
---|---|
Model: | De Scooper 02.06 |
Kleur: | Blauw |
Wijdte: | H |
Serienummer: | 1910.30.0300 |
Subcategorie: | Bootie |
Beschikbaarheid en reserveren
Door uw gegevens in te vullen kunt u de schoenen reserveren. Reserveringen worden 5 dagen voor u achtergehouden. M.u.v. sale/ outlet producten, deze worden 2 dagen voor u gereserveerd.
Wij sturen u een email als uw reservering klaar staat.