299,95

Shop New Arrivals!

Verschuren

2570 366
299,95

Donkerbruine suède Verschuren 2570 366 heren veterboot.

Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.
Bruine Verschuren 2570 366 veterboot. Deze Verschuren veterboot is uitgevoerd in donkerburin suède. De binnenzijde en het voetbed zijn volledig van leer. De hak is donkerbruin rubber. De loopzool is van leer met een rubber opzetstuk. Deze Verschuren 2570 366 veterboot is een K-leest waardoor hij geschikt is voor een hele brede voet.

Schoenen van Verschuren worden gemaakt in het Brabantse Loon op Zand. In deze fabriek worden kwaliteitsschoenen gemaakt met pasvormen voor brede voeten. De schoenen zijn origineel en worden nog steeds met de hand gemaakt.

Onderhoudstip: Spray deze Verschuren veterschoenen regelmatig in met een vocht- en vuilafstotende spray, zoals de Collonil Carbon Pro.
Materiaal: Suède
Model: 2570 366
Kleur: Bruin
Wijdte: K
Serienummer: 1910.20.0376
Subcategorie: Bootie

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp