389,95
194,95

Shop New Arrivals!

Fabrizio

708 Nero
389,95
194,95

Zwart leren Fabrizio 708 Nero heren bootie.

Kleur: Zwart
Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Fabrizio heren bootie is uitgevoerd in zwart leer. De voering en het vaste voetbed zijn volledig van leer met een contrefort voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze bootie een rubberen loopzool. De pasvorm van deze Fabrizio 708 Nero bootie valt normaal uit.

Onderhoudstip: spray deze Fabrizio schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Wax, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het Italiaanse schoenenmerk Fabrizio Silenzi ontwerpt zowel dames- als herenschoenen en staat voor een klassieke en robuuste look. De schoenen worden geproduceerd in Italië met de beste leersoorten en andere materialen in combinatie met de beste technieken. Fabrizio Silenzi staat vooral bekend om de stoere collectie met cheslea boots, enkellaarzen en veterboots voor hem en haar.

Materiaal: Leer
Model: 708 Nero
Kleur: Zwart
Serienummer: 1910.10.0185
Subcategorie: Bootie

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp