Shop New Arrivals!

Voorheen vanbommelschoenen.be

Van Bommel SBM-30132- 10-01

Zwart leren van Bommel SBM-30132-10-01 veterschoen met brogue-opdruk.

€ 259,95 € 129,95 inkl. MwSt
Op werkdagen voor 17.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Reserveren
Bijpassende producten

Deze van Bommel brogue is uitgevoerd in zwart gladleer. De binnenzijde en het voetbed zijn volledig van leer. De hak is zwart rubber en de loopzool is bruin leer. Deze van Bommel brogue is een G-leest en is geschikt voor een normaal tot smalle voet. 

Artikelnummer: SBM-30132-10-01 (voorheen 19850/19)

Onderhoudstip: Spray deze Van Bommel schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro spray, een vocht- en vuilafstotende spray.

Al sinds 1734 worden er in de schoenfabriek van Van Bommel luxe heren- en damesschoenen gemaakt, die tegenwoordig tot één van de bekendere schoenmerken van Nederland behoren. Van Bommel schoenen worden vervaardigd volgens een traditioneel productieproces wat al negen generaties lang wordt produceert door de familie Van Bommel. Tegenwoordig wordt ook het vernieuwende merk Floris van Bommel in deze fabriek geproduceerd.


Specificaties
Materiaal Leer
Model SBM-30132- 10-01
Wijdte G
Serienummer 1003.10.0175
Subcategorie Brogue

Contact WhatsApp