169,95

Shop New Arrivals!

Waldlaufer

John 662002 199 150
169,95
Nieuw

Wit leren Waldlaufer John 662002 199 150 K heren sneaker.

Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Waldlaufer heren sneaker is uitgevoerd in wit leer. De sneaker is gemakkelijk aan te trekken doordat deze naast veters ook een ritssluiting heeft. De voering is een combinatie van textiel en leer. De sneaker heeft een rubberen loopzool. Deze Waldlaufer John 662002 199 150 K sneaker heeft een K- leest en valt hierdoor extra breed uit.

Onderhoudstip: spray deze Waldlaufer schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het schoenenmerk Waldlaufer bestaat al sinds 1960, en is opgericht in Paltserwoud, Duitsland. Bekend om haar comfort, en dat is niet voor niets. Waldlaufer werkt met zachte en soepele leersoorten, uitneembare voetbedden en verschillende wijdte/ breedte maten, variërend van een G en H tot K en M leest. Ze gebruiken lichtgewicht materialen, zodat de schoenen licht aan uw voeten voelen. Door de vele modellen waarbij gebruik wordt gemaakt van comfort en een trendy design, is dit merk bij alle gelegenheden te dragen. Ook wordt dit merk geadviseerd voor mensen die last hebben van een Hallux Valgus. Waldlaufer heeft een breed assortiment aan damesschoenen, maar ook een collectie herenschoenen.

Materiaal: Combi Materialen
Model: John 662002 199 150
Kleur: Wit
Wijdte: K
Serienummer: 1002.80.0445
Subcategorie: Sneaker

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp